Poprodejní služby

Kdo zná lépe potřeby vozu Nissan než společnost Nissan?
Jelikož se plně soustředíme na vaši spokojenost a bezpečnost, děláme vše pro to, abychom vám poskytli co nejkvalitnější poprodejní služby. Všichni naši mechanici jsou řádně vyškoleni, a proto váš vůz znají do posledního šroubku kromě toho mají přístup k řadě nástrojů vyvinutých speciálně pro vozy Nissan.

Abychom měli jistotu, že váš vůz zůstane dlouho ve výborném stavu, řiďte se doporučením společnosti Nissan používat originální náhradní díly Nissan. Tyto náhradní díly mají stejně vysokou kvalitu a vlastnosti jako původní díly od výrobce vozu a splňují přísné předpisy na ochranu životního prostředí. Vztahuje se na ně dvanáctimesíční záruční lhůta. Kromě toho usilujeme o to, abychom si vždy udrželi konkurenceschopné ceny. Údržba vašeho vozu v síti prodejců vozů Nissan je proto skutečně hospodárné a spolehlivé řešení.

Cenová nabídka a objednávky přes internet
Ve značkovém servisu Nissan máte vždy jistotu nejkvalitnější údržby a nejlepších technických znalostí a dovedností. A víte, že s vámi budeme jednat profesionálně a na rovinu.
Kromě toho vám však chceme poskytovat také nejlepší poprodejní služby, takže neustále přicházíme s novými nápady.
Proto jsme vyvinuli jednoduchý internetový nástroj, s jehož pomocí budete mít lepší přehled nad servisními požadavky svého vozu. Dozvíte se:

  • kdy váš vůz potřebuje další servis,
  • jaké díly vám při tomto servisu vyměníme,
  • kolik vás servis bude celkem stát.

 
Všechny tyto údaje se automaticky aktualizují přesně podle modelu vašeho vozu a jeho stáří.

Kromě toho vám můžeme zasílat také informace o žhavých novinkách a nabídkách, které by vás dle našeho názoru zajímaly. Bližší informace získáte u svého prodejce. Zasílání těchto informací mužete samozřejmě kdykoliv zrušit.

Spotlight